Blog and meGalleryMusicAffsExtra

_________________________________

Duben 2011

I am *Happy*

29. dubna 2011 v 23:14 | Chessi |  ★ My Life
Ahojíí, jj jsem šťastná, protože mám za sebou příjmací zkoušky, a jooo, dopadlo to dobře, jsem přijatá, takže pohoda a to, že na mě nejspíš leze rýma, ať už to je alergie, nebo ne, mi je uplně jedno.

V září nastoupím na SOUT Přelouč na maturitní obor Reprodukční grafik pro média, takže budu dělat různý letáky, časopisy, upravovat fotky, no a taky tvořit webovky. Joo, moc se těším.

Nj, ale jsem trochu i smutná, protože už bude květen, což není nic špatnýho, naopak, ale už nám zbývají do konce šk. roku jen 2 měsíce, někdo řekne hurá, ale v devítce je to jiný.....
Nooo, nebudu se takhle na noc rozepisovat, půjdu spinkat, zítra máme soutěž, rovnou u nás v Pardubicích, člověk by řek, aspoň si pospí, jenže naše kategorie je hned ráno v 8.30, což není zas tak brzo, jenže my se před tím ještě malujem, češem.....takže musím vstávat brzo..

Tak Vám přeji krásné pálení čarodejnic a Ahoooj

Playlist°Duben

24. dubna 2011 v 23:49 | Chessi |  Playlist
Ahoj, tak trošku opožďěně přidávám Playlist dubna, ale duben ještě je, tak co :D
Vlastně jsem si na Vás konečně udělala čas, to víte, samý soutěže, Velikonoce, do tohoho příprava na příjmačky......je toho moc.....
Takže....

Natalia Kills - Mirrors

luxus song, není co dodat :)

LMFAO - Party Rock Anthem


Lyrics, takže i video....
Prostě song bez chyby :D Super někam na Party

Glee Cast ft. Neil Patrick Harris - Dream on


tak tuhle poslední dobou poslouchám nejčastějc, nevim jak ale uklidní mě :)

Tak joooo 3 budou tentokrát stačit, už je moooc hodin a já jsem po dnešku dost unavená.....

Caffé Columbia - Aerobic Centrum Pardubice

18. dubna 2011 v 15:45 | Chessi
Ahoj, po trochu delší době jsem si řekla, že vás navštívim.
A taky vám sem dám příčinu mé delší nepřítomnosti :D


JJ, začaly nám soutěže a já jsem teď každý víkend pryč.
Tohle video je natočené v Kutné hoře, kde jsme byly 3. ze šesti, no chápete to? Vzdyť je to i docela hezký ne? :D
No teď jsme byly v Benátkách nad Jizerou (to je postupová soutěž-semifinále do Prahy) a zase jsme byly 3. ale z pěti, šílený, ale důležitý je, že jsme postoupily :)

NY-Times Square

4. dubna 2011 v 18:32 | Chessi |  ★USA
Times Square
je křižovatka mezi Broadwayí a Sedmou Avenue na Manhattanu v New Yorku. Pobočky zde má mnoho firem např. Reuters, Viacom, MTV nebo New York Times. Je známou dominantou New Yorku. Oblast Times Square je tvořena bloky mezi šestou a osmou avenue od východu na západ a západní 40. ulicí a západní 53. ulicí od severu k jihu, tvoří západní část komerčních prostor Midtown Manhattanu.
Dříve se jmenovalo Longarce Square, na Times square bylo přejmenováno podle Times Building (nyní One Times Square) v dubnu 1904. Times Square, někdy známé jako "Crossroads of the World," ("křižovatka světa") dosáhlo status světové kultovní památky a stalo se symbolem New Yorku.
Na jiho-východním rohu náměstí Times Square je začátek Lincolnovy dálnice, první silnice napříč Spojenými státy americkými.