Blog and meGalleryMusicAffsExtra

_________________________________

Červenec 2010

Mám chutě :D

28. července 2010 v 14:05 | ♪Chess♫ |  ★ My Life
chesiiinka13.blog.cz // Chessi

Jak já bych si ráda dala nějaký lízo,
nebo pendrek,
mám strašnou chuť na něco,
nevíte co mám dělat,
když doma nic takovýho podobnýho nemáme,
akorát čokoládu?
Obchody jsou daleko a s čokoládou se já neuspokojim, já chci lízo!!!

chesiiinka13.blog.cz // Chessi

 Tyhle pendrečky jsou nejlepší, aspoň tak vypadaj :D
chesiiinka13.blog.cz // ChessiJéééé ufonci, to je ten jedlej papír a vevnitř je kyselej prášek, hmmmm, mňaaam

Vracím se do 90tých let

28. července 2010 v 10:42 | ♪Chess♫ |  ★ My Life
Nevím co se semnou děje, ale často teď poslouchám "devadestátky"

Nj, třeba Gigi D'agostino, tak jeho písničky jsem si na Youtube poslechla snad všechny, nebo různý starý CD kde je směsice songů s různými interprety, např. MODJO a jeho Lady (Hear me tonight), nebo ATB feat. York-The Fields Of Love, potom Eiffel 65 - Move your Body a to bych mohla pořád pokračovat, prostě tadeční písničky

Tady je malá ochutnávka

Gigi D'agostino - The Riddle

...

MODJO - Lady (Hear me tonight)

...

ATB feat. York-The Fields Of Love

...

Eiffel 65 - Move your Body

...

Vaše blogerka

27. července 2010 v 14:48 | ♪Chess♫
Tak mi došlo že mě vlastně vůbec neznáte, jen z řetězáčků, kde odpovídám na takový praštěný otázky, tak fajn, ale z řetězáku nepoznáte jak vypadám, takže Vám sem dám pár (opravdu jen trochu) fotek, asi 3, nebo 4 a dole něco málo o mě

chesiiinka13.blog.cz // Já
chesiiinka13.blog.cz // Já
Chesiiinka13.blog.cz // Já
chesiiinka13.blog.cz // Já
To jsme jeli ze soutěže

No věřili by jste že mi je 15?
Já ne!! :D

Jinak bydlím Pardubicích a chodim na základku, teď půjdu do devítky, nj, šíleně to letí :D

Jak jsem se nudila- Grafika

25. července 2010 v 23:31 | ♪Chess♫
Nooo, woow, už je půl dvanáctý, to to uteklo, jsem se tak nudila, že když jsem narazila na jednu stránku, tolik se mi tam zalíbily ty pusinky, že mě napadlo, že si trochu pohraju, jenže jsem se nemohla rozhodnout, tak tu máte 3 verze :D

chesiiinka13.blog.cz
chesiiinka13.blog.cz
chesiiinka13.blog.cz
Tak co, který se Vám nejvíc líbí?
Když na to tak koukám takhle pohromadě, tak mě asi nejvíc to posledníPleas Copy with Icon

Hodně štěstí Kristýnko :)

25. července 2010 v 16:26 | ♪Chess♫ |  ♥Diplomky
Ahojí, já se moc omlouvám, že přeji až dnes, když jsi měla svátek včera, ale museli jsme odjet nečekaně na chalupu.

Jj, Moje Affíí Rossi sláví svátek! Tákže, tady ode mě něco máš!


Pro Rossi // chesiiinka13.blog.cz

Yolanda be Cool & DCUP

23. července 2010 v 14:54 | ♪Chess♫
Yolanda be Cool & DCUP - We no speak americano

Prostě luxůůs písnička, taková retro
Kusowka#7.2

23. července 2010 v 13:31 | ♪Chess♫ |  •Kusovky

♥ Ahojííí ♥

21. července 2010 v 11:11 | ♪Chess♫ |  ★ My Life
Chesiiinka13.blog.cz // Chess
Jo, jo, jsem zpátky, u Vás. A těšila jsem se na Vás!
Noo, máme za sebou minimálně čtvrtku prázdnin, takže buď si řekněte achjoooo, a nebo noo tak ještě třičtvrtě, tak co řešíš. Já se přikláním, k oboum dvoum.
No, takže těch mejch 14 dní docela fajn, šílený vedro, takže jsem byla hlavně u bazénu, lehce jsem se spálila, ale už je to dobrý. Vrátila jsem se živá a zdravá tekže fáájn.

A co vy? Jak se máte, jak si to užíváte, kam třeba pojedete, nebo kde jste byli?
Pište, Pište

Jooo a moc děkujuu Katushce za diplomek
Chesiiinka13.blog.cz // Chess

Donnuts picty

19. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫

Kusowka#7.1

18. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  •Kusovky

Kusowka#7.0

17. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  •Kusovky
Úsměv prosím.... :)


Kusowka#6.8

16. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  •Kusovky
Peace & Love


Léto

15. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫


Prázdninový příběh °6

12. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  Prázdninové příběhy
Sexy Ondřej
Ondřej byl takový ten klasický typ plážového povaleče se vzbouřenými hormony, který neměl v hlavě nic jiného, než sex, sex a zase jen sex. U sebe měl tři nezbytné věci: krém, (to když některé sličná dáma potřebovala namazat od sluníčka červená záda), prezervativy (kdyby se jí natírání zad líbilo natolik, že by chtěla něco víc) a neodolatelný úsměv, který dosud zabral na každou dámu, svobodnou, vdanou, zletilou, nezletilou, tmavovlásku, světlovlásku. Ondřej byl prostě takový ten typ, který si léto v cizině užíval. Každoročně si s kamarádem domluvili brigádu v Chorvatsku, Řecku či Španělsku, avšak zatímco jeho kamarád v úmorném vedru, orosený potem, sbíral jahody na tamějších plantážích, Ondřeji se vždy podařilo nějakým záhadným způsobem z povinností vyklouznout a užívat si znovuobjeveného volna podle svého. A tak jsme se seznámili. Já byla naivní šestnáctiletá dívenka, která s dorazila s rodiči na svou první dovolenou. Závistivě jsem pozorovala jiná děvčata, která svůj pobyt u moře trávila ne s mámou a tátou, ale se svým partnerem, já do té doby žádného neměla, přestože jsem nebyla nijak ošklivá. Ten den mě upoutal stánek se zmrzlinou nedaleko pláže. Zatímco naši se spokojeně rozvalovali a pochvalovali si vyhřátý písek, mně žár odpoledního slunce vadil natolik, že jsem nemyslela na nic jiného než na pořádné osvěžení. A zmrzlina byla to pravé. Už na dálku mě upoutal nádherný opálený mladík, který vesele konverzoval s prodavačem zmrzliny. Měl něco přes dvacet a já si všimla, že kolem něj poskakuje už několik děvčat a pozorují jej jako svatý obrázek. Když jsem jeho kamarádovi platila, usmál se na mě a příjemným hlasem mě pozdravil prostým: "Ahoj." Proti své vůli se mi hladina hormonů povážlivě zvedla a já se v ten okamžik rozhodla, že ho musím dostat! V duchu jsem pomyslela na svou kamarádku Simonu, která neustále snila o tom, jak prožije letní románek s nejvíc sexy klukem, kterého kdy viděla. Jak ta by mi záviděla! Ještě téhož večera jsem se o Ondřejovi dozvěděla bližší informace. Trošku mě zklamalo, že je to takový děvkař, přesto mě to od mého úmyslu neodradilo, právě naopak, trošku mě to uklidnilo, alespoň bude lépe k mání. Celý večer jsem myslela jen na tulení a na jeho svalnatou postavu. Na kuráž jsem si dala panáka Tequily a modlila se, aby to na mě rodiče nepoznali. A pak jsem rozhodila své sítě a nenápadně, ale neustále, kolem něj kroužila v minisukýnce a všímala si, že se na mě stále častěji dívá. Už jsme se málem dali do hovoru, když…. semlelo se to hrozně rychle a vlastně jsem dodnes nepochopila co se stalo. Jisté je, že na melu, která se tam semlela v okamžiku, kdy do jídelny dorazil rozzuřený řecký hromotluk s tvrdými pěstmi, kterému ani jeden z nás nerozuměl ani slovo, ale který Ondrovi dokázal ručně velice jasně ukázat, co se mu na něm nelíbí. Netuším jestli mu svedl manželku nebo dceru, jisté však je, že Ondřej skončil v řecké nemocnici se zdrátovanou pusou, a od té doby už jsem jej neviděla.


Prázdninový příběh °5

11. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  Prázdninové příběhy
Letní láska - Pouze románek
Byl tam, seděl na lavečce v parku a čekal. Vůbec mu nevadilo, že je tma, prší a že je promoklý. Pořád čekal, na ni.
Přišla do parku, postavila se vedle stromu tak, aby ji neviděl. Místo, aby za ním šla, stála tam a vzpomínala...

Prázdninový příběh °4

10. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  Prázdninové příběhy
Letní románek
V létě jsem byla na pár měsíců v Americe. Zdokonalovala jsem svou angličtinu. V našem hotelu začalo pracovat pár mladých Američanů. Těšilo mě, že pracují na stejné pozici jako já, tudíž jsem se s nimi mohla vídat denně.
Dva z nich se mi moc líbili. S oběma jsem se začala scházet (s každým zvlášť, aby o tom nevěděli). Během pár dní jsem zjistila, že mě oba sexuálně přitahují a je mi s nimi fajn, i co se týká zábavy. Měli naprosto úžasná těla, nedá se to srovnat s českými chlapci. Pár dní na pláži a můj chtíč se stále zvětšoval. Jenže já nevěděla, kterého z nich si mám vybrat. No jasně, nechtěla jsem spát s oběma.
Bylo 4. července, den nezávislosti, tudíž velká party. Oba dva přišli k nám na barák. Pěkně jsme se bavili. Po půlnoci, kdy už nikdo z nás nebyl střízlivý jsme se rozhodli, že si půjdeme zaplavat do oceánu. Šlo nás jenom pár a naštěstí šel jenom jeden z nich. Tak říkala jsem si proč ne, zkusím jak bude líbat. Ostatní nás pomalu opustili a oba dva jsme měli stejný plán. Prostě si trošku užít na pláži.
Našli jsme místečko, ukrytý za věží plavčíka. Jelikož nám byla zima, tak jsme se začali pomalu mazlit a tulit k sobě, musím uznat, že líbal skvěle a ještě lépe věděl kam sáhnout. Vzrušil se vcelku rychle, já také. Ale nastal menší problém, bez ochrany jsem s ním nechtěla spát a on se mnou také ne:-) Takže mezi námi došlo pouze na orální sex, který byl s příchutí písku, bohužel písek byl všude, takže jsme nakonec uchránili jeden druhého před oděrkami:-)
On se vrátil přede mnou na párty, já si dala na čas a vracela jsem se z druhé strany, jenže jsem potkala druhého Američana, který byl dokoupit zásoby pití. Dali jsme se do řeči. Z jeho strany přešlo na lichotky, jak mi to v plavkách sluší a jelikož jsem byla pod vlivem alkoholu, tak jsem opět neodolala a políbila ho. Zjištění bylo překvapivé. On mě přitahoval mnohem více. Vplížili jsme se do baráku, já jsem si vlezla do sprchy a jelikož v horním patře nikdo nebyl, on za mnou přišel a zamknul. A přišel i s ochranou. Přišlo mi to zcela bláznivý, ale v tu chvíli jsem si nemohla pomoct a užila jsem si sex ve sprše, bez písku a s nádherným klukem, který se mi věnoval po zbytek léta.
Nemusela jsem litovat toho, že s prvním mi to nevyšlo, protože se vyplatilo počkat. Zkusili jsme i můj nepovedený sex na pláži, ale s pořádnou přípravou. Pořádná deka a žádný písek na dece. Jenom jsem doufala, že se kluci o té noci nikdy nebudou bavit, aby nevyplula na povrch moje dvojitá noc.

Trošku pikantnější :)

Prázdninový příběh °3

9. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  Prázdninové příběhy
Jsme spolu díky kámošce!
Rozešli jsme se zrovna s mým klukem - Romanem - a mě to dost vzalo. Chodili jsme spolu totiž asi tři měsíce a klapalo nám to. Jenže pak se k němu doneslo, že se pořád vídám s bývalým. Jo, byla to pravda, ale nic jsme spolu neměli! Před Romanem jsem to tajila jen proto, že by děsně žárlil. Byly prázdniny, já byla sama a hlavně jsem neměla chuť se s někým seznamovat! No bezva, říkala jsem si. Kámoška Ilča mě vytáhla na party, ale vůbec jsem se nebavila a po půlnoci jsem se vytratila. Když se do mě Ilča druhý den pustila, že jsem pako a měla bych se vzpamatovat, rozbrečela jsem se. Mávla nade mnou rukou, že jsem ztracený případ. Ale vzdát to se mnou nemínila. Ve čtvrtek volala, ať si sbalím saky paky, že jedeme na víkend k nim na Šumavu na chatu. Byla tak nadšená, že jsem jí nechtěla kazit radost. V pátek už jsme se rozvalovaly na zadních sedačkách autobusu. Ilča zářila. Bylo mi úplně jasný, že se nemůže dočkat Břéti - svýho "prázdninovýho" kluka. Bomba, ona bude randit a já se budu nudit na chatě. Dusila jsem vztek a nic jí neřekla. Že nemám kluka já přece neznamená, že ho nebudu přát ani jí! Dorazily jsme (po dvojím přestupování) večer. Ani jsme si nevybalily a padly do postele. Když jsem se ráno probudila, Ilča tam nebyla. Břéťa, jasně, uhodila jsem se do čela. Za chvilku ale přiběhla s čerstvým pečivem a culila se, když na mě vybalila: "Hoď na sebe nějaký pěkný šatičky, domluvila jsem ti rande!" Myslela jsem, že ji zabiju! Protestovala jsem, ale ona (cvok!) si klekla. Prý je to poslední věc, do který mě nutí. Vzdala jsem to a v zájmu kamarádství šla - připravená ten její "zázrak" rovnou poslat do háje. Ilča mě vedla k autobusové zastávce na kraji vsi. Když jsme byly na dohled, vyšel z ní - ROMAN!!! Natáhl před sebe ruce a já se rozeběhla. Když jsem mu skočila kolem krku, jen zašeptal: "Promiň, že jsem ti nevěřil." Moje zlatá Ilča! To ona vše zorganizovala! Díky ní jsem zase šťastná - s Romanem.
Zdroj: Dívka.cz

Prázdninový příběh °2

8. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  Prázdninové příběhy
Narazila jsem do něj...
Stalo se to minulé léto na Lipně. Byla jsem s rodičema a bratrem na povinné každoroční dovolené v kempu. Deset dní trčíme v karavanu, kde není místo k hnutí. Prostě děs. Hned druhý den, jak jsme přijeli, jsem se šla brzo ráno vysprchovat. Dřív než tam zase bude narváno. Společná umývárka je otřesná. Jenže když jsem tam došla a vlezla pod sprchu, zjistila jsem, že jsem nechala v karavanu šampon. Rozhodla jsem se to risknout, přece jen bylo brzo ráno, a šla jen v ručníku pro něj. Vylítla jsem rychle ven a v tu ránu se mi zatmělo před očima. Do něčeho jsem narazila. Když jsem se trochu vzpamatovala, zjistila jsem, že je to velké a živé. A navíc mi spadnul ručník. Byl to nějaký kluk, který šel zrána zřejmě z diskotéky. Koukal na mě, jak na zjevení. "Kam koukáš, debile?"zařvala jsem na něj a snažila se sebrat ručník ze země a zakrýt se. Bylo mi jedno, že jsem narazila já do něj, bylo to prostě tak trapné! "Dávej pozor, hovado!" křikla jsem ještě a běžela zpátky do umývárky. Vlasy jsem si radši ten den neumyla. Odpoledne jsme šli s našima na pláž. Ležela jsem a opalovala se. V tu chvíli kolem prošla partička celkem ucházejících týpků. Jeden se u mě zastavil a ohromeně na mě zíral. "Ty jsi opravdová?" zeptal se mě. "Cože? Proč bych nebyla?" nechápala jsem. "No, když jsem tě viděl nahou, myslel jsem, že se mi to jen zdá," chechtal se. Zato naši se moc nesmáli a měla jsem co vysvětlovat. Naštěstí mě Michal zachránil a řekl jim, co se stalo. Jako omluvu mě pozval na zmrzku. Pořádně jsem si ho prohlídla. Byl fakt hezkej. A docela milej. Večer mě pozval na procházku a táta si ze mě celou dobu dělal srandu, ať jdu tentokrát radši oblečená. Tu noc jsem se zamilovala, akorát jsem se pořád trochu styděla. "Jestli chceš, já se před tebou taky svlíknu," nabídl se, abych se necítila tak trapně. To mě fakt dostalo. On byl i vtipnej! Dala jsem mu pusu a řekla mu, že na to bude ještě času dost. A fakt že jo, začali jsme spolu chodit a letos jedeme na Lipno už společně.


Prázdninový příběh °1

7. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  Prázdninové příběhy

Tak mám pro Vás pár romantických zaláskovaných letních příběhů

Přichystal mi překvápko
Byla jsem po dlouhý době na prázdninách u tety v jedné větší vesnici na Moravě. Jako malá jsem k ní jezdívala docela často, a tak jsem tu mívala kámošku - Marcelu. Byla jsem na ni desně zvědavá, jak teď asi vypadá? Potkaly jsme se, už když jsem přijela. Vůbec se nezměnila! Zato ona mě prý nemohla poznat. Byl zrovna víkend a ona jela s rodiči k příbuzným. Domluvily jsme se až na pondělí. Mrzelo mě to, protože jsem netušila, co v té díře budu sama dělat. Ještě že jsem vytáhla starší sestřenku na místní diskotéku. Aspoň něco. Oblékla jsem si sexy hadříky, které nosím na pařby u nás v Ostravě, a všichni čučeli. I Daniel. Tak se mi aspoň později představil nejhezčí kluk, co tam byl. Z flirtování jsme přešli k líbání a za chvíli se vytratili za diskotéku. Jo, vyspala jsem se s ním. V neděli jsme si dali rande v Horce. To je jeden lesík s krásným romantickým paloučkem kousek za vsí. Popadla jsem deku a nenápadně zmizela z domu. Za chvíli už jsme se mazlili a pak i milovali. Stihli jsme to za to odpoledne třikrát. Skvěle jsme si rozuměli - ve všem. V pondělí už jsem se nemohla dočkat Marcely. Těšila jsem se, jak z ní vytáhnu všechny podrobnosti o mým novým klukovi. Určitě ho musí znát, když jsou z jedné vesnice! Běžela jsem na místo srazu - do místní klubovny. Bylo tam spoustu lidí, asi její parta. Když jsem konečně uviděla Marcelu, zkoprněla jsem! Objímala se s MÝM Danem! Měla jsem chuť jí vyškrábat oči, ale naštěstí jsem se udržela. Ten den jsem se dověděla, že spolu chodí už rok! Dan byl strachy bez sebe, abych něco neřekla. Mlčela jsem, ale nejradši bych toho hajzla zabila!!!

Zdroj: Dívka.cz

Na stojáka

5. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫
Karel Hynek- řidiči debilové

asi jste to už taky viděli stokrát, ale já to sem musim dát,
vždycky mě to rozesměje :D


Moře

4. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  Picty on Theme


Kusowka#6.7

3. července 2010 v 10:00 | ♪Chess♫ |  •Kusovky
Summer & Vacation


Zmrzlinka

2. července 2010 v 16:27 | ♪Chess♫
Ice Cream

hmmm, dala bych si :)


Už zase se loučím...

1. července 2010 v 15:28 | ♪Chess♫ |  ★ My Life
Nj, jsou prázdniny a já se sváma musim zase loučit,
tentokrát minimálně na 14 dní,
protože jedeme na chalupu, sme původně měli jet na 3 dny do Krkonoš,
ale je strašný vedro
a tak jsme se rozhodli pro chalupu s bazénem   

:D To bude pohodička :D

Takže Affíci mějte se tu krásně a omluvte mě, že teď nebudu obíhat

Ahoooojí
(jo a možná vám zase připravím nějaký ty články)

Katy Perry ft. Snoop Dogg - California Gurls

1. července 2010 v 15:17 | ♪Chess♫
Katy Perry ft. Snoop Dogg
California Girls

mimořádně sladkej videoklip


Řetězák#24

1. července 2010 v 12:21 | ♪Chess♫ |  ♣Řetězáky♣
 Kolikátého je ? 1.7.2010
Kolik je hodin ? 12.02
Seš online ? no jooo
Co si naposled jedla ? čokoládu
A pila ? meruňkovej čaj
Photobucket Chce se ti spát ? ne
Kde jsi naposled byla ? včera v Chrudimi
111.gif picture by EnidtaNakupuješ ráda ? když jsou peníze tak proč ne XD
Jaký máš ráda bonbonky? nooo, asi všechny :D

Kdybych...
Kdybych byla ovoce, byla bych... jahoda
Kdybych byla barva, byla bych... zelená
Kdybych byla zvíře, byla bych...pes, ale tady u nás doma xD
Kdybych byla pití, byla bych... asi pivo XD
Kdybych byla povolání, byla bych.. jéééj já nevííím XD
Kdybych byla město, byla bych... Chrudim XD
-- - -- - -- - -- - -- - -- - --
Chtěla bys žít někde za hranicemi?..asi ne
Kde?.. nevííím nejspíš anglie
-- - -- - -- - -- - -- - -- - --
Tužka na oči.. Gabriella Salvete :)
Řasenka.. essence
Lesk na rty.. on avonu :-D 
Make-up.. Maybelline New York
Voňavka.. adidas, někdy nivea
-- - -- - -- - -- - -- - -- - --
Štítim se.. brouků a pavouků XD
Bojím se.. nevíím
Hrozně ráda.. jsem s kamarády
-- - -- - -- - -- - -- - -- - --
paccMatika - Čeština.. noooo asi spíš ta čeština :-D
paccKočka - Pes.. Pes
pacc Cola - Pepsi.. Cola
paccRůžová - Černá.. černá, rozhodně XD
paccČokoláda - Želé.. čokoláda

-- - -- - -- - -- - -- - -- - --
Vyhrála jsi 10 miliónů. Co s nima uděláš?
asi bych nejdří koupila tátovo vysněný auto, o kterým kecá už asi rok :-D , něco bych uložia zbytek, neviiim :-D 
Máš možnost týden strávit se svou oblíbenou hvězdou(kdo)?
woow nikoho oblíbenýho nemám :-D
Najdeš na zemi peněženku, ve které budou 3000 Kč, občanka a řidičák. Co s ní uděláš?
když už tam je ta občanka se jménem, asi bych to vrátila
Pak napiš 3 blogy, které si tento řetězák mají udělat?
tj jedno :-D